המלצות

drfischericon.jpeg

אמיר רובין מלווה את קבוצת ד"ר פישר באופן אישי כבר למעלה מ-20 שנה בכל הנוגע להשמות ואבחונים במגוון רחב מאוד של תפקידים, מעובדים בדרגי הביניים ועד לתפקידים הבכירים ביותר בקבוצה, הן כשותף במכון תימה בעבר והן כמנכ"ל חברת ביודאטה HR.

אמיר הינו מקצוען מהשורה הראשונה ובעל ניסיון רב מאוד בתחומו, מכיר היטב ומעודכן במגוון רחב מאוד של תחומי עיסוק וזירות פעולה, בכל מימד הרלבנטי לעיסוקו.

אמיר מצטיין ביושרה מקצועית ראויה לציון ולמרות שעוסק הן בהשמה והן באבחון הרי לעולם לא יתפשר על איכויות/התאמת המועמד על מנת לקדם השמה גם אם לעיתים מדובר בתהליך מתסכל ומתמשך באין מועמדים ראויים.

אמיר נעים הליכות,אדיב, קשוב מאוד לצורכי הלקוח ,בעל זמינות גבוהה ותגובה מהירה מעורב באופן אישי בכל תהליך/השמה וכן נותן מעצותיו הטובות, על פי הצורך, בנוגע למבנה הארגוני וכן בנושאים פרסונליים מורכבים.

אמיר, והצוות העוזר לו תפעולית ומקצועית,  יכולים להיות לעזר רב לכל מנהל המבקש לטייב את תהליכי ההשמה והארגון בארגונו, במיוחד בתקופה בה השוק נמצא כמעט בתעסוקה מלאה וקיימת תחרות רבה על כל מועמד מתאים.

 משה זילברשטיין, מנכ"ל קבוצת ד״ר פישר

לוגו מלבני.png

כמנכ״ל שנכנס לחברה חדשה, הפקדתי בידי אמיר והצוות שלו את המשימה הכי קריטית להצלחה - גיוס והקמת צוות ההנהלה החדש והאיכותי ל-3e> מבית שופרסל. קיבלתי דיוק בתהליך גיוס סמנכ״לים ומנהלים, תהליך עבודה משותף ויוצא דופן מבחינה מקצועית, עבודת ״Head Hunting״ ייחודית, תוך שימוש בכל האמצעים הדיגיטליים שיש כיום ובעיקר תחושת ביטחון ושליטה, שבסוף התהליך אקבל את מה שאני רוצה וצריך.

אורי וטרמן, מנכ״ל 3e> מבית שופרסל

Juul labs היא חברת סטארט אפ מסאן פרנסיסקו אשר החזון שלה הוא להעלים את הסיגריות מהעולם ולשפר את חייהם של מעשנים ובני משפחותיהם.
עם התרחבות החברה מחוץ לארה"ב נבחרה ישראל להיות השוק הראשון שיושק. החברה, שפעלה במוד סטארט אפ שגדל בקצבים של מאות אחוזים בשנה, הייתה זקוקה למענה מהיר וגיוס איכותי במיוחד. הבריף של החברה היה לגיוס של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, על מנת להעמיד את התשתיות הנכונות גם ברמת משאבי האנוש. ה״אני מאמין״ של החברה הוא להביא אנשים הכי טובים בתחומים אשר מבינים ומתחברים לחזון השאפתני ומסוגלים לעבוד בדינמיקה של סטארט אפ מהיר, השקת שוק מאתגר ועצמאות כמעט מוחלטת. אמיר רובין והצוות שלו בביודאטה HR נבחרו, לאחר סקירה של חברות רבות בישראל, להוביל את הגיוס של אנשי המפתח ברמת סמנכ״לים ומנהלי ביניים. לצורך כך, השתלבה ביודאטה HR בתהליך מעמיק של איתור מועמדי מפתח בגישה אקטיבית ופניה אליהם יחד עם סינון מועמדים הנמצאים על השולחן. תהליך ההשמה כלל ראיונות עומק ומבחנים ייחודיים, בדיקה מעמיקה של ההיסטוריה של המועמד ולאחר מכן ליווי צמוד במהלך הראיונות הרבים של הצוות הישראלי והצוות בסאן פרנסיסקו. החברה חיפשה DNA מאוד מוגדר וספציפי אשר קשה מאוד למצוא תוך חשיבה על מבנה ודינמיקה נכונה של צוות המנהלים ומנהלי הביניים - משימה מורכבת וקשה מאוד, בפרט בשוק קטן ותחרותי כמו בישראל. תוך כארבעה חודשים החברה גייסה כ-15 אנשי מפתח עובדים ומתפקדים בהתאם לבריף, תוך יצירת צוות מצויינות, אשר נבחר מספר חודשים אחר כך להוביל את הההשקה של עוד חמישה שווקים מחוץ לישראל. חלק מהצוות כבר מתפקד כ-Team Leader של אירופה כולה ומעורב בפרויקטים גלובאליים המעידים על הייחוד והאיכות שלו. החיבור לאמיר ולצוות שלו היה אחד הגורמים המרכזיים שעזר לחברה ליצוק את היסודות האיתנים שלה במהירות שיא וליצור מרקם אנושי מיוחד.  

 אסף שניר, מנכ"ל JUUL ישראל

2933-logo (1).png

אני רוצה להודות לאמיר על שיתוף פעולה מוצלח ביותר באיוש משרות ניהוליות למכללה. אנו נעזרים באמיר משלב של הגדרת המאפיינים הייחודיים לכל תפקיד והדרישות מהמועמדים בהתאם, סינון המועמדים, אבחונים, ניתוח  וחשיבה משותפת ועד לאיוש המשרה.

במהלך שנות העבודה המשותפות אנו נהנים מהחיבור שלו לארגון והבנת התרבות הארגונית. המקצועיות שלו באה לידי ביטוי בכל אחד משלבי העבודה ואנו קוצרים את הפירות בגיוס אנשים מעולים ומתאימים למכללה.

חגית אלוני, סמנכ״ל משאבי אנוש ושכר

פנו אלינו ונשמח לחזור אליכם

הודעתך נשלחה בהצלחה

ביודאטה HR

office@biodatahr.co.il

טלפון: 09-9715146

בית אמפא, רחוב ספיר 5, ת.ד. 12290

הרצליה פיתוח 46725

biodata_logo.png