השמת בכירים 

ב-20 השנים האחרונות גייסנו מנהלים בכירים וצוותי הנהלה שלמים עבור יו"ר חברות ומנכ"לים. אנחנו שותפים לבניית הון אנושי איכותי, הנותן יתרון עסקי ללקוחותינו. 

האיתור שלנו מבוסס על הבנה מעמיקה של ה-DNA של הארגון ושל התפקיד, בשילוב עם ראיונות משותפים וכלי הערכה ייחודיים היוצרים השמה חכמה ומדויקת​

הייחוד שלנו

בסוף תהליך השמת הבכירים מתבצעת הערכה אישית ודיסקרטית של המועמד לתפקיד הניהולי. בחלק זה, המנוהל כראיון אישי ומכיל גם סימולציה עסקית ייחודית, שותף גם המנהל המגייס.

התהליך מפרה עבור כל הצדדים. המנהל המגייס זוכה בפריווילגיה ״לראות בעיניים״ את סגנונו האישי והניהולי של המועמד ואילו המנהל המגויס עובר תהליך דיסקרטי והוגן, המחבר אותו במהירות למקבלי ההחלטות.

 

איננו יכולים לפרסם שמית את הנתון הבא, אבל חלק לא מבוטל מהלקוחות שלנו הכירו אותנו כמועמדים בתהליך של השמת בכירים...

הייחוד שלנו הוא ביכולתנו להגיע למועמד הרלוונטי בצורה מדויקת ודיסקרטית, ולהשתמש ביכולת האבחון והייעוץ הארגוני שלנו בכדי לוודא כי תהליך ההשמה הוא מדויק.

איתור המנהלים הרלוונטיים הינו אקטיבי, דיסקרטי, תוך שימוש חכם ברשתות החברתיות וברשת הקשרים שפיתחנו בהשמת והערכת בכירים ב-20 השנים האחרונות.

שיתוף הידע עם הלקוח בתהליך ההשמה נותן ערך מוסף משמעותי. לכן, לאחר שאיתרנו את רשימת המועמדים הרלוונטיים, נערוך יחד עם המנהל המגייס ראיונות משותפים. שלב זה הינו קריטי ללמידה שלנו מה נדרש ולייעוץ מקצועי מצידנו, המחדד ומדייק את הבחירה של המנהל.

פנו אלינו ונשמח לחזור אליכם

הודעתך נשלחה בהצלחה

ביודאטה HR

office@biodatahr.co.il

טלפון: 09-9715146

בית אמפא, רחוב ספיר 5, ת.ד. 12290

הרצליה פיתוח 46725

biodata_logo.png